Pristatymo ir grąžinimo sąlygos

PRISTATYMO SĄLYGOS

Šiuo metu teikiame nemokamą pristatymą visoje Lietuvos teritorijoje! Tačiau norime atkreipti dėmesį, kadangi mūsų prekės yra pristatomos tiesiai iš paties gamintojo sandėlių, pristatymas gali užtrukti nuo 18 iki 29 dienų (dėl išskirtinių atvejų bus pateikta produkto aprašyme). 

Jūsų prekės bus pristatytos į artimiausią OmnivaVenipakSmartpost arba DPD paštomatus.

Jeigu prekes turėsime vietoje, Jūsų prekės Jus pasieks per 1-5 d.d. nuo išsiuntimo.


Jei praėjus numatytam laikui po apmokėjimo negavote užsakytų prekių, susisiekite su mumis elektroniniu paštu: info@judeklaisvai.lt arba telefonu 8-686 80884.

Norime atkreipti dėmesį, kad pasitaiko atvejų, kai patvirtinus užsakymą ir gavus apmokėjimą paaiškėja, kad reikiamos išsiųsti prekės nebėra, nes kelių dienų eigoje ji buvo parduota ir baigėsi atsargos, nors mūsų svetainėje vis dar rodomas šios prekės likutis. Tokiu atveju Jūsų užsakymo įvykdymas gali užtrukti keletą dienų. Galite pasirinkti laukti, kol bus papildytos atsargos, arba suderinsime prekių keitimą į kitas tokios pačios vertės prekes, arba grąžinsime Jums pinigus.

 

PREKIŲ GRĄŽINIMO SĄLYGOS

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

Pirkėjas turi teisę grąžinti prekes pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos.
Būtina nurodyti šiuos duomenis: kliento vardas/pavardė, užsakymo numeris, iš kurio ketinama grąžinti prekę, nurodomos konkrečios grąžinamos prekės, įvardijamos grąžinimo priežastys.
Tai yra būtina sąlyga pinigų grąžinimui už grąžinamas prekes. Transportavimo išlaidas grąžinant ar keičiant į kitą prekę apmoka klientas.
Grąžinus prekę, pinigai grąžinami 14 darbo dienų laikotarpyje nuo grąžintų prekių priėmimo dienos. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo, prekių grąžinimo formoje nurodytą banko sąskaitą. Siuntimo išlaidos nėra grąžinamos.